| oanutza23 a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi noua carte a lui Carmen Bruma 3S-sanatoasa, satula, supla. Mi-ar placea daca mi-ati zice o librarie online, dar daca nu stiti ceva online...asa in rest unde as putea gasi cartea? La librarie, sau unde? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Http://www.librarultau.ro/ pretul cartii este de 49, 90 ron.

2 răspunsuri:
| Irina89 a răspuns:

Buna oanutza23, cartea si DVD-ul le gasesti pe site-ul www.coreus.ro si costa 49.9 lei.Comanda ti-o vor livra prin curier, iar editura va suporta taxele de expediere.

Numai bine!

| Ciprian_Toncean_1982 a răspuns:

Atat cartea, cat si CD sunt aici http://bookcity.ro/......48706.html Spor