| Cristi1305 a întrebat:

stiti pustile acelea cu bile din balci la 30/35/40 de lei? Pot sa le cumpar de undeva in afara de balci? Deoarece in orasul meu a fost acum o saptamana balciul dar nu am avut bani sa imi cumpar si eu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai magazine chinezesti prin oras poti cumpara de acolo.
Daca nu ai magazine chinezesti gasesti pe la tarabele de la statiunile turistice ( Lacul Rosu, Bicaz, Castelul Dracula)
Daca nu gasesti prin mall-uri.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cristi1305 explică (pentru Caius_Alex_2001):

Eu ma refeream acum... deoarece nu vreau sa astept inca 1 an.

Răspuns utilizator avertizat