| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a întrebat:

Trebuie sa merg la verisoara mea la majorat si nu stiu ce cadou i-as putea cumpara, nu am foarte multi bani, cam 100 RON.Ma puteti ajuta? Ce i-as putea lua? Florile ce culoare sa aiba?big grin

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Un tricou personalizat(poate chiar si-o poza atasata pe el) ar fi foarte frumos si ieftin de asemenea.

| KisaTheCute a răspuns:

Buna!
Ii poti lua o placuta mai mare din aceea de pluta si sa lipesti tot felul de poze, inimioare, proverbe amuzante, flori ( naturale sau uscate ) Mesaje amuzante, bilete de avion ( le scoti la imprimanta de pe PC ) care sa duca in Honlolulu etc. Placuta sa si-o puna pe perete =p~. Totul sa fie fffffff colorat. In plus, ii poti lua o sticla de Jack Daniel`s ( chiar daca nu bea ), si sa o umpli cu apa. Iar in sticla, pui un mesaj de genul : Nu mai ai voie sa bei ca vei deveni soferita. ETC! Apoi, mesajul il umpli cu sclipici etc. inimioare, pietricele decorawtive si il pui intr-un tubulets abia apoi in sticla. Sau ii mai poti face un stick care merge oriudne, chiar si pe dvd-uril; e de masina, sau DVD cu pozele ei preferate totul sub forma de film ( rezolvi cu movie maker ). Pozele le poti modifica in Photoshop sau photoscape si pot fi poze de 1 an pana la 18 ( cere ajutorul matusii tale pentru procurarea pozelor ). Succes :*. In total, nu cheltuiesti mai mult de 40 de lei pe cadou, iar de restul 60 iti poti cumpara ceva de purtat la majorat ( iti ajunge de accesorii sau un plic fashion ). Succes :*
:X:X:X App, sper ca te-am ajutat. Si al majorat cele mai cool sunt cadourile simbolice nu cele pe care dai sute chiar mii de lei oh go on

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Hmm un lantisor frumos sau cercei thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi pe ce a pus ea ochii și cumpărăi-l. Și în legătură cu florile poți să ii cumperi niște trandafiri.

| nobody_8333 a răspuns:

Iai un lanitisor din acela care se deschide si pune o poza cu ea, sau cu voi doua in elbig grin, sau o esarfa, o bratara, un parfum, o bluza draguta.nu stiu. e fata, ai de unde alegelaughing.

de exemplu o prietena a fost la majoratul unei colege si i`a dus un set format dintr`o bratara si niste cercei, sau cercei si inel nu mai stiu sigurhee hee.
poti sa ii iei o gramada de lucruri cu 100 RON.happy

| MissHappiness a răspuns:

Ok daca ii plac bijuteriile de argintpoti sa ii iei un set minunat de cercei si lantisor! Sau ii poti lua un parfum! Cu parfumul poti lua de asemenea si o esarfa care sa se potriveasca cu mirosul parfumului...Ma mai gandesc si la un ceas bun! Stii nu-i lua multe si ieftine mai bine unul sau doua si bune pentru ca maruntisurile sunt mai usor de cumparat si daca ar avea nevoie si le ia singura pricepi? Incearca ceva finut! Cat despre flori...depinde ce culoare ii place dar eu cred ca florile albe sunt cele mai dragute si gingase!