| Ioana30 a întrebat:

BUna!happy.Am si eu nevoie de o mana de ajutorlaughing).Am un majorat la un baiat si nu stiu ce cadou as putea sa-i iau.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i iei un parfum bun, eventual daca stii care ste opteaza pentru preferatul lui, un pulover deosebit, o camasa in culoare alui preferata, o cravata eleganta, un fular dragut, un ceas de mana, o bratara din argint sau un lantisor din argint cu initiala lui(daca sunteti prieteni apropiati si iti permiti sa investesti putin mai mult), o iconita pictata manual sau imbracata in argint cu Mica Domnului sau cu sfantul al carui nume il poarta el(daca e un tip credincios), o sticla de sampanie, o cutie de bomboane de ciocolata, o felicitare etc.La multi ani fericiti sarbatoritului si petrcere frumoasa tuturor la majoratul lui!

2 răspunsuri:
| Miruu12 a răspuns:

Trebuuie sa te gandesti putin cam ce i place luii, poate daca e preocupat de football {Deja m-am saturaat laughing } poti sa i iei o minge originala sau nu stiu un tricou si pantalon cu echipa lui preferata, daca i place muzica, poti sa i iei Mp3 sau 4, un triicou cu un cantaret, un tel nouu ca poate si l-o stricat sau ar vrea unul nou big grin ...Nu stiu etc. Sper ca te.am ajutatbatting eyelashes.

| Ioana30 explică:

Mentionez ca nu are cine stie ce preocupari precum fotabalul, muzica sau alte sporturi..Este doar un simplu adolescent