| prye a întrebat:

Salutare in curand trebuie sa merg la un majorat la un baiat si nu am nici o idee despre cadou ma puteti ajuta cu ceva idei? Buget200-250 RON

Răspuns Câştigător
| carabinierr a răspuns:

Baaa cu bani astia facem inca un majorat...

2 răspunsuri:
| roxanik_5050 a răspuns:

Pai poti sa ii iei un parfum de exemplu un set FULL SPEED(apa de toaleta,gel de dus,deodorant cu bila)
un parfum JUST PLAY.,JET HOMME, JET HOMME HOLIDAY, BLACK SUEDE TOUCH sau BLACK SUEDE LEATHER
sau poti sa ii mai iei un trening(tricou si pantaloni scurti) de acela cum se poarta acum(deacele larg) ca tot vine caldura...
cateva idei... fnditza?

| prye explică:

Roxanik toate parfumurile pe care le-ai zis el le are... o idee mai originala care sa impresioneze