| djady350 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati! Vreau sa-mi cumpar beyblade-uri de buna calitate dar sa coste cat mai putin.(maxim 30lei sau 40lei)Nu stiu daca sa cumpar de pe net sau sa cumpar de la magazin direct. Sunt din Galati si vreau sa fiu dupa cum am precizat la un pret cat mai mic. Daca costa mai putin de pe net, puteti sa-mi dati cateva adrese de unde as putea sa cumpar?( DAR ROG FOARTE MULT CA ACELE LINKURI SA FIE DE INCREDERE). Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| cioco22 a răspuns:

De ce vrei beyblade-uri? eu cred ca este mai sigur sa mergi la un magazinlaughing