| FaraNume2014 a întrebat:

Sunt din timisoara si vreau sa imi cumpar un caine..as vrea sa fie o rasa mai mica..si sa nu coste foarte mult...ma puteti ajuta cu cateva infosratii sau linkuri? Multumesc! :*

17 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Cauta pe okazii.ro sau pe mercador.ro, tocmai.ro, olx.com, sigur trebuie sa gasesti.

| Reek54 a răspuns:

Dar nu trebuie neaparat sa cumperi, poti sa si adopti unul!

| Rosimina a răspuns:

Dece nu iei unu micut dupa strada? Il ingijeti bine de mic si nu se intampla nimic. Aii ajuta f mult facand asta happy Multi va aruncati al din astia de rasa...oh go on si mai spui si '' sa nu coste foarte mult.'' Si eu am unul de rasa Yorskire si altul din Romania dupa STRADA. si sincer nu au nici o diferenta happy Tot caine este.

| Aida89 a răspuns:

Sincer recomand adoptia.Eu am o Tomberoneza Imperiala de 10 ani, care mi-a umplut anii astia de bucurii. Insa si eu caut de 1 luna 1 cocker pentru sotul meu. Majoritatea oamenilor care au aceasta rasa sunt din Timisoara tongue. Si au preturi decente fata de o canisa sau un crescator renumit. In plus e o rasa interesanta din toate puncele de vedere.Il recomand. Incearca sa dai o cautare pe Google adoptie animale/vanzare animale.Bafta!

| Missperfecta a răspuns:

Buna! Rasa de caine "Bichon"e cea mai buna rasa de caini de talie mica din Romania stiu asta pentru ca si eu am o femela si ei sunt:frumosi si cuminti si iubitori

| Brunette91 a răspuns:

Hmmm, eu am un Husky, da' e cam mare..adica nu e mic big grin

| FaraNume2014 explică (pentru Brunette91):

Nu conteaza. dar nu imi pot permite sa dau ogranmada de bani pe un caine sad

| Brunette91 a răspuns (pentru FaraNume2014):

150 ron, daca vrei.

| FaraNume2014 explică (pentru Brunette91):

Ce sa vreau? big grin

| Brunette91 a răspuns (pentru FaraNume2014):

La pretul asta e Husky ala.

| FaraNume2014 explică (pentru Brunette91):

Cate luni are?

| FaraNume2014 explică (pentru Brunette91):

Imi lasi te rog ID-ul tau? :*

| Brunette91 a răspuns (pentru FaraNume2014):

Simona_200755 :*

| ynnaynna a răspuns:

Http://animale.acasa.ro/......37.html... sper sa iti fie de folos;)

| cristina7717 a răspuns:

Daca te intereseaza eu donez un catelus de talie mica, este bichon cu pechinez, are 6 luni, este iubitoare, jucausa, are toate vaccinurile facute. Eu nu o mai pot tine deoarece gazda nu este de acord. Daca te intereseaza contacteaza-ma la adresa cristina. cercel@ymail.com.