| Catalin_4527 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un ceas nou. Am un buget de 250, maxim 300 lei. Sunt sigur ca nu o sa gasesc ceva foarte de calitate, dar atat imi permit. Singurul lucru pe care il vreau la acest ceas este sa fie cu bratara METALICA NEAGRA(mi se pare mult mai elegant). Va rog ajutati-ma cu cateva linkuri cu astfel de ceasuri. va multumesc

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Uite un link cu un magazin 100 % legal, a fost prezentat si la TV.
http://www.watchshop.ro/
Eu zic sa mai strângi niște bani și sa iei un ceas bun.

| claudiusem a răspuns:

Cei de la www.shopping-time.ro au ceasuri originale la preturi foarte bune!