| georgianalavinia156 a întrebat:

Buna TPU... Voiam sa va intreb daca stiti un site de haine cu Bts, adica hanorace, tricouri, lucruri cu ei, dar sa fie din Romania si sa se plateasca prin curier... Ca am mai gasit un site zipy dar din pacate trebuia sa se plateasca cu cardul si nu prea am incredere in asta. Daca stiti un site din Romania cu haime cu BTS va rog sa imi spuneti. MULTUMESC!

5 răspunsuri:
| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| KatiiLove a răspuns:

Sunt multe astfel de site-uri. poti da cautare pe google si vei gasi. ai de unde alege. Eu am comandat de pe Cheri Boutique, dar comanda vine in 10 zile cam asa ceva. Mai este H&M cu reduceri si sunt haine foarte frumoase la preturi acceptabile. https://m2.hm.com/m/ro_ro/reduceri/femei/view-all.html ( aceasta este adresa paginii web).
Alte site-uri de pe care am vrut sa comand au fost Glami, FashionUp, bonprix?

| georgianalavinia156 explică (pentru KatiiLove):

Intrebarea e daca au haine si cu Bts.

| KatiiLove a răspuns (pentru georgianalavinia156):

Adica cu plata la livrare vrei sa spui? Daca asta vrei sa lămurești, raspunsul este da.

| georgianalavinia156 explică (pentru KatiiLove):

Da cu plata la livrare, iar pe site. urile pe care mi le.ai spus nu am gasit haine Bts, iti multumesc foarte mult oricum