| Tania59 a întrebat:

Vreau sa comand de pe eMag niste carti si e pentru prima data,deci cand primesc coletul, cum platesc?

Funda.

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Coletul o sa ti-l aduca un curier, si tot atunci o sa si platesti ( banii se dau la omul care iti aduce coletul), ai nevoie de cartea de identitate ( dar uneori nu ti-o cere).

| dianabaumli a răspuns:

Valoarea trebuie sa o platesti la curier...insa, ai grija la taxa de transport, daca ai comandat cartile de la diferite magazine poti sa vezi scris jos sub preturi (de ex. Libris, Carturesti.) atunci vei fi nevoita sa platesti separat, curierule le va aduce separat si poate varia chiar si taxa de livrare.

| Tania59 explică (pentru dianabaumli):

Cam cat ar costa transportul?