| A0n1mUL a întrebat:

vreau sa cumpar un iphone 4s de la orange am intrat si am inceput sa caut. am bifat la 16gb si 32gb si la alea scrie +3G la cel de 64 nu scrie +3G vreau sa stiu ce este acel 3G si daca imi foloseste la ceva.
si ce imi recomandati sa imi iau cu 64gb si fata 3G sau cu 32gb si 3G.
multumesc pentru raspunsuri astept.

Răspuns Câştigător
| Sergiu20CmRecords a răspuns:

3G este un program prin care daca si tu ai 3G si cel cu care vorbesti are 3G va puteti vedea pe telefon...ca pe messenger cum te vezi asa te vezi si pe 3G