| A0n1mUL a întrebat:

vreau sa imi cumpar in urmatoarele zile un iphone 4s de la orange cu prelungirea abonamentului.
nu stiu ce sa aleg.
pot sa imi iau unul cu 32gb +3G (ca sa vezi pe telefon ca pe web cand vorbesti cu cineva)
sau unu cu 64gb fata 3G
ambele au un avantaj
eu consider ca cel de 64gb e mai bun deoarece are memorie dubla.
dar si cel cu 3G e de folos daca vreau sa i dau cuiva web de pe messenger.
nu stiu ce sa aleg ce imi recomandati?
chiar este asa important sa dau web de pe iphone?
ce sa aleg?

4 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Esti absolut pe dinafara problemei, habar nu ai de internet, 3g si memorie, dar iti cumperi iphone.

cand te mananca buzunarul sa cheltui sume indecente calculeaza cu pixul in mana daca ai ce face cu aparatul respectiv. Din cate vad ca ai habar, te vei limita sa dai bipuri, sms uri si sa faci poze la pitzipoance, nu cred ca are sens sa dai atatia bani pe o chestie tehnica. Ma rog, poate scopul tau e sa dai bine cu iphone in mana prin club.

| furios4you a răspuns:

Eu zic sa stai cuminte. iphone-urile luate la abonament sunt cea mai mare prostie pe care lumea o poate face. iti cumperi iphone de fite iar platesti 2 ani 50 de euro pe luna abonament.

Răspuns utilizator avertizat
| VintageRock a răspuns:

Pai hai sa punem asa problema, un Iphone fara internet calumea, e ca si cum ti-ai cumpara o masina fara sa ai permis