| A0n1mUL a întrebat:

vreau sa imi cumpar un iphone 4s.
la cel de 16gb si cel de 32gb scrie +3G si apare in coltul ecranului scris 3G pe el.
eu vreau sa cumpar unul de 64gb. sunt curios daca o sa mai scrie 3G in colt chiar daca nu are.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.La fel va scrie.Cu 3G te conectezi la net.

| AxelBv a răspuns:

3G-ul se refera la semnalul de telefonie nu capacitatea de stocare.

| Unicucebeea a răspuns:

Nare legatura 3G cu gb, 3G este conectiunea la net si gb, stocarewinking

| iulicika1414 a răspuns:

Pai depinde daca e iphone 3g.adica daca are camera dinainte.happy
tu daca vrei sa aiba 3g, uite la care scrie sau care are! ce e asa greu?
Succes!