| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

TPU, vreau sa imi cumpar un colier ca al Elenei din Vampire Diaries, dar nu vreau sa il iau de pe internet, vreau sa merg la o bijuerie unde il pot comanda, sa il faca ei si as vrea sa stiu cam cat m-ar costa sa il cumpar din argint
Funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Prima oara mergi la bijutier si vezi ce zice in legatura cu pretul si de facut il poate comanda daca nu mergi la altul care are mai multa popularitate asa cu siguranta vei avea ce doresti, numai ca bani trebuie sa ai ceva adunati ieftin nu va fi.