| Smara333 a întrebat:

vreau sa imi iau o tableta si nu stiu daca e oa alegerea buna puteti sa va dati cu parerea va rog?
Tableta e:Tableta Vonino SpeedStar S HDMI cu procesor Dual-Core A9 1.60GHz, 7", Display IPS-PRO HD, 16GB, Wi-Fi, BlueTooth, Android 4.1 Jelly Bean, Black

http://www.emag.ro/......EKP2NBBBM/ Aici e modelul. Astept parerile voastre.Dau funda!

2 răspunsuri:
| ReeBii a răspuns:

Tableta pare să fie bună, şi eu aş vrea să o cumpăr. Poţi să descarci aplicaţii pe ea? + de unde o cumperi?

| Smara333 explică (pentru ReeBii):

Da poti :3 De pe eMAG.