| polk a întrebat:

Vreau sa imi iau tigara electronica.
Imi poate recomanda cineva care are experienta,o marca sau ceva bun?
Mentionez ca nu am mai avut pana acum,am fumat doar asa de la prieteni.
Nu stiu, ma gandeam sa fie pretul undeva intre 150-200 lei. Bineinteles, stiu ca alea super bune sunt 250+. Dar nu imi trebuie nici chiar ceva super "performant" ca sa spun asa. Intelegeti ce vreau sa spun? Sa fie ceva ok. Pareri, sfaturi? happy

Răspuns Câştigător
| Cioacata_Andrei_2001 a răspuns:

Ti-as recomanda un Pico squeez 50w la 180lei

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

In locul unei tigari electronice clasice iti recomand asta:

https://www.iqos.ro/

| iwefgOficiall a răspuns (pentru Holiday):

Pe mine tigarile din tutun ma ameteau uneori si acum ca mi-am luat tigare electronica cu lichid nu mai ametesc.
Care dintre ele este mai toxica tigara normala sau tigarea electronica?