| anonim_4396 a întrebat:

M-am hotarat sa imi cumpar o tigara electronica, am citit pe diverse forumuri ca cele mai bune sunt DSE901, va rog mult, daca este cineva pe aici care foloseste asa ceva, astept pareri si sfaturi (pls, nu vreau sfaturi de gen lasa-te de fumat, stiu si eu ca nu e ok). Cel mai mult ma intereseaza de unde sa o achizitionez, sa fie originala, nu fabricata pe vapor care se strica in 2 zile, deci, daca stiti vreun site sigur(adica unul de unde ati cumparat voi si ati fost multumiti de produs, asa la nimereala gasesc si eu destule pe net) vreau si eu linkul.Va multumesc anticipat si bineinteles, voi oferi fundita celui mai util raspuns!

Răspuns Câştigător
| 13Denisa a răspuns:

Ciao. Mi-am luat si eu acelasi pachet de tigara electrica. Are rost sa o cumperi doar daca te poti abtine sa nu fumezi tigari normale. Oricum nu se compara tigara electrica cu ce normala. Eu fumesc electrica cand raman cumva fara tigari sau cand nu vreau sa miros a tigari. Merita sa incerci. Eu am luat-o de pe situl http://www.esmoke.ro/ si sunt multumita. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E o mare teapa! Personal, am dat o gramada de bani.Nu are nici cel mai mic efect! Asa ca nu are rost sa arunci banii pe fereastra! Pentru a te lasa de Fumat, Tot Vointa conteaza.

| axeldavid a răspuns:

Daca vrei sa o folosesti pentreu a te lasa de fumet las-o balta ca nu merge
au am luat de aici http://www.e-tigara.eu/ dar am revenit la tigarile normale.