| Anonima32145 a întrebat:

Vreau sa intreb: Ce parfum sa-mi cumpar care sa nu treaca peste 60-70 lei si sa fie bun, din experienta voastra (parfum de dama, am 14 ani)

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Https://www.vivantis.ro/cosmetica/parfum-premiere-luxe-30-ml.html? kwd-530383218910&gclid=CjwKCAjwnMTqBRAzEiwAEF3ndivlvqMUpkG_clKBjCHWif43cSymTtWL2H01FB6FHNluqPBYhDCJQBoCQOYQAvD_BwE
Îl folosește soră-mea și miroase genial.

9 răspunsuri:
| Clytia a răspuns:

Un parfum de la Avon care miroase foarte bine e "Attraction" și costă 70 lei.

| Ale5184 a răspuns:

Ia-ti parfum de pe elefant.ro. subt originale si majoritatea sunt la jumatate din pret

| mirceakitsune a răspuns:

Second hand, recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti la zara si sunt destul de ok si ieftine

| alina2k18 a răspuns:

Zara, d&p sau infinitelove daca vrei un dupe dupa parfumuri celebrewinking sau parfumuri arabesti de pe notino sau in Lidl - Madame Glamour - e copie 99% dupa Coco Mademoiselle - Chanel si costa doar 15 lei laughingwinking si persista ceva ore.

| Anonima32145 explică (pentru Clytia):

Mulumesc, inca nu sunt hotarata, dar il voi incerca foarte curand. happy

| Clytia a răspuns (pentru Anonima32145):

Sper să-ți placă.

| Anonima32145 explică (pentru LPCTSTR):

Multumesc. Aveam nevoie si de o parere din afara, sa spun. O sa il incerc.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Anonima32145):

Personal l-am mirosit și este genial happy