| Sara2 a întrebat:

Ce parfum folositi si cat costa? vreau sa imi cumpar un nou parfum si nu stiu care

25 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Chanel 5. Bu stiu cat costa ca l-am primit cadou!

| Angiutssa a răspuns:

Pur Blanca roz de la Avon-in jur de 50 leihappy

| baru a răspuns:

Zuzu

| Xonia a răspuns:

For Away de la Avon
Cam 50 de lei
IL folosesc de mult si acum trebuie sa imi iau altul.Si o sa il iau exact la fel

| lilboutique a răspuns:

Am mai multe nu doar unulbig grin

Chirstian Lacroix- 140 lei de la Avon
Brazil Beat- 30 lei
Little Black Dress- 50 lei
Dolce Gabanna Light Blue- 200 lei

Dar cu siguranta preferatul meu este Nina Ricci - 190 leibig grin

| Ana a răspuns:

Lacoste touch of pink, pretul este in functie de cati ml are, in jur de vreo 100-200 lei.
http://fasfas.ro/images/parfum_lacoste_touch_of_pink.jpg

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Folosesc purblanc si m-a costat 240lei

| Ana-Maria94 a răspuns:

Wish Chopard.si a costat in jur de 50 de euro... miroase excelent:X

| mihaa a răspuns:

Eu din 98 folosesc Lady speed stick si sprai Impullse,( cel ca masca) sunt f multumita si tine f mult mirosul

| Daiana90 a răspuns:

Eu iti spun fara rusine ca folosesc numai parfumuri din astea ieftine cu 10 lei sau 20 de lei.si iti spun asta pentru ca mi se pare o prostie sa dau cu sutele de mi pe niste parfumuri care miros identic cu alea ieftine. de exemplu a primit o colega un parfum cu 1 milion si ceva care mirósea identic cu al meu, cu 12 leilaughinglaughinglaughing. diferenta era ca avea o sticluta roz cu capacul in forma de steluta.deci asta e o prostie(pentru mine). mai am parfumuri o gramada care au acelasi miros cu altele care au costat sute de mi oh go on.deci eu te sfatuiesc sa iti cumperi cum vrei tu, mergi la magazin si vezi.eu una folosesc dinalea dulci ce mai mult.eu atata iti zic, nu merita sa dai banii pe cine stie ce parfumuri ca iti zic ca mai mult platesti sticluta decat parfumuwinking

| Dumitrescu_Andreea_2000 a răspuns (pentru Daiana90):

Mirosul poate fi asemanator, dar daca parfumul e ieftin, nu o sa persiste mai mult de o ora. Pe cand un parfum de calitate (+150 lei), persista 5-6 ore. Platesti sticluta si firma parfumului cand cumperi de la chanel, versace, etc. Dar daca vrei un parfum de calitate trebuie sa economisesti cel putin 100 de lei pentru el. Poate ti se pare risipa, dar merita!

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Gloria vanderbilt, e in jur de 150 de lei, da e foarte bun, are un miros dulce ca nu te mai saturi de el si dureaza mult

| d33a_9154 a răspuns:

Eu folosesc. laura biagiotti due. iar 50 de ml costa 150 Ron. e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Escada-Magnetism sau Dior-Miss Dior Cheri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ricci Ricci by Nina Ricci 275 lei si Code by Giorgio Armani 350 lei. Cred ca feminitatea se descrie cel mai bine prin aceste doua parfumuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wisful No. 1 ( pentru zi) si Ancestry pentru seara, amandoua sunt Dior dar sunt facute exclusiv pentru Amway.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.comina.cabanova.ro ai aici tot felul d parfumuri si multe altele.doar dai comanda...si la preturi accesibile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eau de toillete PRADA original adus din SUA
180 RON
0721. 154. 319/0768. 948. 177

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 50Ron iti iei parfumuri originale Jeanne Arthes - super calitate si super preturi pe www.esentialcare.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc nina ricci-premier jour :X...si thierry mugler -angel big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda versace... 298, 00 RON costawinkingwinking miroase f binehappy

| caramelagurl33 a răspuns:

Decat sa dai 250 de lei pe alte prostii, cumpara Brazil Beat e vreo 20 30 lei deci poti sa il iei ^^ miroase mistoo

| Blue Eyes a răspuns:

Little Black Dress de la avon 50 ron

| domdom a răspuns:

Giorgio Armani Acqua Di Gio - 250 RON (mie imi place foarte mult)

| yoshiko a răspuns:

Eu folosesc Perceive de la AvonhappyCosta in jur de 50 lei cred