| alina5560 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati...vin sarbatorile iar eu nu stiu ce cadouri sa le cumpar parintilor mei ..va rog frumos dati-mi niste idei plz

Răspuns Câştigător
| SellyStefy00 a răspuns:

Pai... poti sa le ei asa:
MAMEI: ce mi-ar placea mie cel mai mult intr-un cadou sau cel putin mamei mele: un parfum, un buchet de flori si un set cu inel, lant, bratara si cercei. Deci te sfatuiesc sa-i iei asa ceva mamei tale!

Tatalui tau : intr-un cadou poti sa-i bui un set cu parfum, de dat dupa berberit, si cei mai contine [ asa are tata ], sau ceva ce folosesc barbatii, un breloc cool pentru masina sau un parfum pentru masina, sau o camasa. ceva de barbati.

Sper ca te-am ajutat! :*:* / FUNDA?

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

-doua bilete la teatru/film/opera
-o rama foto suflata cu argint
-cate un set cadou cu deodorant
-cate un parfum
-cate un fular

| Ramona000 a răspuns:

Stinge lumina si adu un tort cu lumanari confeti si sampanie

| treiLEI a răspuns:

O rama in care sa punet fotografii cu toata familia...depinde ce le place.