| SerbanX a întrebat:

TPU! Vreau sa-mi iau un telefon BUN pana in 1500 lei. Sa aiba 8 sau 16 GB memorie interna si sa nu fie de la Motorola, Sony Ericson sau LG. Va rog cat mai multe telefoane si sa fie bune! Vot si funda!

9 răspunsuri:
| Fluffinator a răspuns:

Samsung Galaxy S este 1400 lei la liber dar il gasesti la Vodafone si Orange in oferte cu 100 de euro la abonament de 10 E parca. Telefon mai bun ca acesta nu gasesti la bani pe care esti dispus sa ii dai. Eu am acest telefon si isi merita fiecare banut.
Uite aici un link pe eMAG http://www.emag.ro/......ck--p24942

| Silviu0101 a răspuns:

Nimic mai simplu, un Samsung sau un. Iphone 3 gs sunt cele mai bune pferte posibile. De la Samsung alege un galaxy cu android preferabil gala i s1 ca s2 e prea scump. Sper ca ti-am fost de foloswinking

| alinexexeexexex a răspuns:

Ia-ti un Nokia c8 beton telefon. funda!

| edy1thebest a răspuns:

Eu iti recomand un telefon care nu se compara cu niciunul.
Nokia N8.

| doublers a răspuns:

La ce iti trebuie la 15 miliaone?straight face ia`ti un Nokia 5310 xpress music din magazin foarte bun, iti da cablu de date incarcator si casti + ca iti cumperi card de 2 gb si ala e si iti mai raman foarte multi baniwinking

| Biscuite97 a răspuns:

Buna,wonderman Iphone 3gs / 3g cred ca se incadreaza in standardele tale. Costa cam 15 milioane, are memorie 16gb, chiar ti-l recomand, fiindca am avut si eu un exemplar.

| DarkDevilClaudya a răspuns:

Un SAMSUNG Galaxy S e foarte bun big grindar merge si un i phone

| Alex445544 a răspuns:

Un Nokia N97 Mini ar fi perfect...Am acest telefon de3 ani si nu a patit nimic.Are touchscreen si tastatura qwerty, camera de 5 megapixeli si dublu blit, 14 GB memorie interna si poate fii gasit in varianta alb, negru si Glod Edition.Succes!