| SerbanX a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa-mi iau un telefon BUN pana in 1500 lei. Sa aiba 8 sau 16 GB memorie interna si sa nu fie de la Motorola, Sony Ericson sau LG. Va rog cat mai multe telefoane si sa fie bune! Funda+ Vot

2 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Nişte telefoane extraordinare ar fi Iphone 3 Gs, Samsung Galaxy S I9000, Nokia E6, Nokia C6-01,Htc Desire S, Htc Wildfire, Nokia n95

| DnlG a răspuns:

Samsung galaxy s. Pana in 1500 de lei ii cel mai bun telefon.