| Cristian3 a întrebat:

Sall, daca comand un produs de pe internet si vreau sa vina prin posta ,aceasta pune vreo taxa? daca da cam cat e taxa.

Răspuns Câştigător
| Burlacu_Julian_1966 a răspuns:

Buna! in mod frecvent, foarte multe agentii de curierat folosesc pretind taxe de curier! dar depinde unde faci comnda! in foarte multe situatii expeditorul suporta taxa de curierat! depinde si de valoarea comenzii! deci cand faci o comanda online sa citesti bine contractul! Sa nu ai surprize!