| Nimeni91 a întrebat:

Buna tuturor! Am facut o comanda pe "Libraria Delfin", iar la statusul comenzii imi arata "primita". Asta inseamna ca, coletul a ajuns la curier? Am 10 carti care trebuie sa soseasca, un colet mediu. Nu am primit nici un apel sau vreun e-mail sau mesaj. Imi e teama ca acest status, "primita" sa nu insemne ca mi-au gresit adresa de livrare. De obicei, imi arata cand faceam comenzi online "comana preluata" sau "nepreluata" sau "comanda se afla in custodia curierului".

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai primita nu poate sa se refere la faptul ca coletul trebuie sa soseasca la curier zic
cel mai bine e sa suni la ei, nu au date de contact pe site?

| Nimeni91 explică (pentru Simpatic):

Ba da, au, dar le-am trimis un e-mail, deoarece de cand am observat statusul comenzii, am tot incercat sa sun, dar nu mi-a raspuns nimeni. Multumesc mult pentru raspuns, o sa mai incerc, chiar am mare nevoie de aceste carti, pe care nu le-am gasit decat pe site-ul lor, de aceea am ales sa le si comand de la ei. Voi mai incerca sa îi contactez.
Multumesc mult de raspuns!

| Simpatic a răspuns (pentru Nimeni91):

Nu ai pentru ce, pentru asta este acest site sa dam si sa primim raspunsuri cat se poate la subiect.