| Tinna666 a întrebat:

Buna tuturor.mi-am amintit acum de acele modelino,baloanele alea colorate umplute cu ceva alb,cu fete dragute si par colorat, numai bune de zmotocit..stie cineva daca se mai fabrica asa ceva si daca se mai gasesc de cumparat prin magazine?

Răspuns Câştigător
| GeorgeHilgard a răspuns:

Da,se mai fabrica! Gasesti in targuri, de cele mai multe ori, si in magazinele astea cu jucarii mai inofensive(daca te gandesti sa iei Modelino de la Noriel, te inseli!).
Daca prin zona ta se mai face cate un festival sau un targ mergi la o taraba si cauta Modelino. Daca nu, cauta pe internet.