| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor ...va rog din suflet, spuneti. mi care tell e mai bun, samsung corby 1 sau Samsung s5560i si de ce?! Vă rooog răspundeţi-mi càt mai curând -multumesc :-))

4 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Eu cred ca Samsung corby 1(s3650) deoarece are acces direct la fb,twiter,youtube,google,myspace(dar trebuie sa ai net pe el.dar nu costa mult ) are radio,dictionar,cititor rrs,ora pe glob,un program de gasire muzica(adica poti inregistra o melodie de la tv si tio ei gratis pe tel... dar tr sa ai net), are convertot, cronometrusi numaratoare inversa
mai are si comunitati si contacte foto
tuchu merge perfect
ps:doar la cele doua tr sa ai net la celelalte nu tr sa ai net. FUNDA

| dmrtr a răspuns (pentru dmrtr):

Mai are si gps si poti sa editezi si poze

| BlackObsesion1985 a răspuns:

Sal uite eu iti recomand Samsung S5560 Marvel pentru ca are Camera Primary 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash, WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, 3.5mm jack Yes si eu zic ca e un telefon acceptabil si chiar e OK. hai cius

| BlackObsesion1985 a răspuns:

Mda eu zic ca Samsung S5560 Marvel e mult mai OK in primul rand are WLAN si cu asta poti sa te conectezila net oriunde ai acces la un router wi-fi si nu te csta nimica netu si in al doilea rand camera e de 5 cu flash big grinbig grinbig grin