| tzuria79 a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati ceva magazine online de unde pot lua pantofi cu toc, am marimea 43, asa ca nu prea am gasit ceva la preturi rezonabile. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Cine nu iubeste pantofii? Insa cand nu ne gasim marimea, ne vine sa explodam! Eu pantofii ii achizitionez de pe site-ul Bon Prix! Sunt produse superbe si convenabile la pret dar si cu marimi pentru fiecare! Meriti"a doua sansa"

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să fie... pantofi damă? Sau pentru bărbați? M-ai derutat cu totul, când ai menționat "cu tocuri". ))
Vrei neapărat online? Și dacă mărimile nu corespund, ce vei face? 42 am mai văzut, dar 43 (pentru damă) niciodată...
Pentru bărbați sunt cam toate mărimile. Sunt situații în care nici ei nu își găsesc încălțăminte pe măsura lor.
Caută în magazinele Deichmann, ei dețin și mărimi mari, prețurile sunt convenabile, dar pantofii/sandalele lor sunt "de-o vară", deci nu rezistă mult... ))
Văd că au și magazin online, poți arunca o privire peste produsele lor:

www.deichmann.com

| tzuria79 explică (pentru floresdemayo):

Am gasit pe amazon tocuri pe stilul meu, pana la marimea 46 https://www.amazon.es/gp/product/B01MPWYB5S/ref=ox_sc_sfl_title_1? ie=UTF8&smid=AXK35QODFNZCP&th=1&psc=1, FOARTE frumosi, toate culorile, dar transportul este cat pretul lor, asa ca ma abtin.