| diana_8094 a întrebat:

unde gasesc in bucuresti produse cosmetice bune dar nu exagerat de scumpe? imi puteti recomanda o pudra compacta?(am ten normal.)

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu zic sa te duci in mall:d gasesti sephora, yves rocher si mai multe firme de acest gen...:d bafta. sa nu iei avon sau oriflame ca nu sunt asa bune...mai bine calitate decat cantitate:d poti gasi in afi palace cotroceni, plaza, si sun plaza:d

| ItsMyTime a răspuns:

Intra pe http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page si uitate aici si comanda ceva ce vrei.

| LondoneseCat a răspuns:

Okazii.ro funda?

| 0pufarinA a răspuns:

Nu stiu unde gasesti in Bucuresti cosmetice dar iti recomand pudra de la Golden Rose, e ieftina si destul de ok.