| Cuuukii a întrebat:

Buna happy.
Am tenul bronzat. ce produse cosmetice imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| ◕‿◕ a răspuns:

OCHI: un machiaj in nuante aramiu sau bronz. Pentru o privire seducatoare foloseste rimelul de la Max Factor, More Lashes
BUZE: Daca vrei un look natural, atunci un gloss auriu e pentru tine! Pentru un machiaj sofisticat, foloseste un ruj cremos de culoarea vinului rosu.
OBRAJI: pentru luminozitate, aplica pe arcada si pometi un strop de fard lichid de culoarea bronzului. Cat despre fardul de obraz... nuantele de pruna sau visina sunt perfecte pentru tine.

2 răspunsuri:
| kitty947 a răspuns:

Pentru fata poti folosi o pudra bronzanta sau perle bronzante care iti dau o stralucire de vara :X
Ochii tai ar arata super in nuante aurii, aramii si pentru buze ceva in genul asta : http://www.besttanner.com/ProductImagesZoom/26621.jpg

| danky a răspuns:

Balegar