| Carmy21 a întrebat:

Unde pot găsi converse all star în Deva jud. Hunedoara? Și cam cât costă?

3 răspunsuri:
| Heartless562 a răspuns:

Http://www.stylemag.ro/....../index.php
sau
http://www.hainesportonline.ro/....../index.php
Mie mi se par cam scumpi All star converse, deci iti recomand de la Lee Cooper.
Eu am talpa de 28-29 cm si port marimea 43, vezi sa nu comanzi marimea gresita. In rest...bafta!

| Carmy21 explică (pentru Heartless562):

Eu sunt fată laughing. Și oare în magazine nu sunt mai ieftine? adică maxim 1 milion laughing.

| Heartless562 a răspuns (pentru Carmy21):

Tenisi / bascheti se gasesc in aproape toate magazinele de incaltaminte (cauta, si vei vedea) cu preturi de la 50 lei in sus...dar nu de firma gen: All Star, Lee cooper, CK, Gucci etc