| Triixiie a întrebat:

» Bună, unde pot găsi în Galați cercei din argint pentru buric la prețuri rezonabile? :***
Fundițăă.

4 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Iach!

| anacolda a răspuns:

Argint sub multe forme gasesti aici: http://accesorii11.blogspot.ro/
As vrea sa te rog si eu ceva. Poti sa gasesti un numar de telefon al unui pescar? Chiar fara autorizatie, mi-ar trebui niste icre de crap proaspete. Imi trebuie un numar de telefon, ca sa-l contactez.

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Pentru ce ii trebuie cercei in buric, cand te vei culca cu un baiat cat iti va vedea cercei in buric, se va imbreca in secunda doi si va pleca, si se poate infecta si poti face o infectie la buric de toata frumusetia, la sa cercei in buric.

| Triixiie explică (pentru AndreiPiticu99):

Eu nu ti-am cerut nici o parere, daca ai un raspuns folositor, bine, daca nu, pa!