| Indestructible44 a întrebat:

Buna unde pot gasi (pe net) haine gotice in afara de:gotica, black window si bestial.

6 răspunsuri:
| GoldVali a răspuns:

De pe maniacmusic.ro si sunt si mai ieftine decat pe bestial de ex.

| alinaionica a răspuns:

Iti propun sa incerci www.darks.ro.E un site care are haine si accesorii rock, punk, gotice si lolita mai deosebite fata de celelalte site-uri. Sunt sigura ca o sa gasesti acolo ceva ce o sa iti placa.

| Carsel_Eva_1992 a răspuns:

Poti incerca www.magazin-rock.ro
Vand haine gotice tari dar nu stiu cum sunt preturile fata de alte site-uri, va trebui sa iti faci tu o idee.