| Lexylovest a întrebat:

Cine stie un site cu haine gotice? funda:*

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Pentru haine bestial.ro si accesorii http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926

3 răspunsuri:
| RatWithBoobs a răspuns:

Salut!
Incearca pe gothicas.com thinking sau bestial.ro
Sper ca-ti sunt de folos ^^

| alinaionica a răspuns:

Iti propun sa incerci www.darks.ro.E un site care are haine si accesorii rock, punk, gotice si lolita mai deosebite fata de celelalte site-uri. Sunt sigura ca o sa gasesti acolo ceva ce o sa iti placa.

| Carsel_Eva_1992 a răspuns:

Www.magazin-rock.ro
Nu au decat haine din ce am vazut pana acum dar arata foarte bine. Mi-am cumparat deja o rochie si o haina de piele de la ei si sunt de calitate foarte buna. Pentru pretentiile mele...au meritat banii.