| anonim_4396 a întrebat:

Va place goticul in haine? mai exista gotice aici?

Răspuns Câştigător
| Quasimodo a răspuns:

Imi place stilul gothic, si nu doar in vestimentatie!
Domnisoarele care adopta stilul gothic (nu doar in ceea ce priveste imbracamintea) sunt minunate!
Dar ce spui de stilul gothic in muzica sau arhitectura?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Quasimodo):

Ascult muzica gotica de vreo 2-3 ani deci imi place.arhitectura,e stilul meu arhitectural prefera

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te intereseaza parerea unui baiat, pot spune cu mie, persona, imi plac goticele (daca se opresc la haine). Mi se pare ceva altfel, ceva ce nu vezi la oricine pe strada, ceva... special daca pot spune. Tocmai aceasta diferent cred ca ma face sa imi placa stilul acesta. Sper ca ti'a fost de folos parerea mea. O seara faina!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi cer scuze pentru greselile gramaticale, cred ca m-am grabit.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ma bucur sa vad si parerea baietilor

| Quasimodo a răspuns:

Multumesc!
Iti doresc multa fericire, sanatate si iubire!

| eveline15 a răspuns:

Da ♥