| Skarr a întrebat:

Care ați mai comandat de la Altex? Cât durează sa vina comanda? Scrie confirmată integral. Am pus comanda vineri. Și de atunci nu s-a mai schimbat statusul.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Azi sau cel mai sigur maine.

| lpavel a răspuns:

Daca ai pus comanda vineri atunci abia azi incep demersurile asa ca de miercuri incolo... eu de cate ori am comandat a durat mereu cel putin 4 zile lucratoare! Se misca incet...

| Skarr explică (pentru lpavel):

Am primit mail cu factura si cu AWB ul și zice că mai trebuie doar să-l predea curierului. O să l ia curierul tot azi?

| lpavel a răspuns (pentru Skarr):

Poate ca l-a luat dar asta nu inseamna ca vine direct la tine! Vine cand are mai multe colete pe traseul tau! daca ai noroc vine maine daca nu atunci se mai amana cateva zile...