| MyYLife a întrebat:

>Buna!: Voi ce ati alege dintr-o tableta samsung galaxy tab p4 p7500 sau una apple ipod 2?big grin

6 răspunsuri:
| GeoJill29 a răspuns:

Tableta dar daca ai vrut sa scrii iPad 2, clar iPad-ul. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai vrut sa scrii Apple ipad 2. Daca da atunci l-as alege.Dar daca nu atunci as alege tableta pentru ca pe ea poti sa faci mult mai multe chestii decat pe un ipod.Pe ipod poti vedea video si sa asculti muzica dar pe tableta 1 iti tine mai mult bateria daca vrei sa vezi video / sa asculti muzica, 2 e ecranul mai mare (e bine pentru video).Pe tableta poti sa ai si internet, pe ipod nu. Tableta este de 1000 ori mai folositoare decat ipodul.Success!
P.s nu uita, alegerea e a ta!winking

| KIDoOr a răspuns:

Clar tableta, daca nu cumva ai vrut sa scrii ipad 2. daca ai vrut sa scrii ipad 2 iti sugerez ipad-ul.

| adizzx a răspuns:

Catogoric ipod 2

| CocoG a răspuns:

As opta pentru Ipod.happy

| ZomiX a răspuns:

Cu siguranta as alege Samsung Galaxy Tab deoarece pe un IPod poti sa vezi numai filme si sa sculti muzica dar pe o tableta mai poti intra pe internet mai descarci un joc... oricum te sfatuiesc sa iei tableta Samsung