| mihainet a întrebat:

Dintre Samsung galaxy tab p7500 si ipad 2 3g pe care l-ati alege?

1 răspuns:
| ESilviu a răspuns:

Bună,
Orice produs Apple, să-ţi spun şi de ce.
Nu există servicii în lume ca la mărul ăsta, dacă mâine ţi se strică Ipad-ul şi mergi cu el la o reprezentanţă, nu aştepţi până îl trimite şi ţi-l repară, pur şi simplu dacă au pe stoc acelaşi produs cu aceleaşi componente ca al tău îţi oferă unul nou, dacă nu aştepţi 2-3 zile până îţi trimit unul (nou).
Chiar dacă noile generaţii Samsung depăşesc din unele puncte de vedere Apple, ca sigurantă a produsului de departe sunt cei mai buni.
Vot Apple.

Fiţi iubiţi!