| oana1 a întrebat:

voi cu ce va imbracati la scoala zicetim si mie niste tinute pentru >>>scoala?

Răspuns Câştigător
| mayapop a răspuns:

Eu am un mod foarte personalizat si hippie de a ma imbraca:d combin hainele astfel incat mereu sa ies din tipar... nu extravagant dar altfel... si nu ma atentioneaza nimeni deoarece nu este vulgar happy incearca sa vezi ce ai prin dulap si sa faci combinatii mai putin "comune" si sa vezi ce iti placebig grin succes

12 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Maine de ex o sa imi iau niste colanti, un tricou mai lung gen rochita si niste balerini, in general imi iau blugi si un tricou, cu camasa din aia cu curea sub talie, sau blugi, un tricou alb, vesta din asta: http://www.karma-fasion.ro/produse/pantalon-helanca-vesta-mare-mare-60.jpg si o esarfa etc.

| Xonia a răspuns:

Pai sati zic in ce ma imbrac eu maine:
Pantaloni negrii si un tricou alb cu un desen in fata
Si marti ma duc in blugi si o camasa dinalea de se poarta acum in carouri, cu curea la talie

| Ekkaterinna a răspuns:

Nu am o uniforma fixa, insa trebuie sa avem camasa alba.In rest putem sa luam cam orice, in afara de pantaloni scurti, pantaloni 3/4 si fustite mini.
Daca ai o uniforma, accesorizeaz-o! Vei iesi din obisnuit, vei atrage privirile dar vei avea si uniforma!
Daca nu ai uniforma iti spun cateva tinute:
- Casual
Blugi, tricou, tenesi, multe bratari groase(se poarta), un lantisor preferat, iar daca ai tupeu sa folosesti moda abia aparuta cu mai multe curele deodata (mie mi-e cam frica sa incerc asta, fiindca am ora cu o profa super-exigenta).
- Casual-chic
Blugi, tocuri, o bluza mai lunguta(nu foarte!), sacou descheiat, esarfa, ochelari de soare, multe bratari subtiri
- Elegant-chic
O rochita peste genuchi, colanti, pantofi cu toc pentru un look glamour sau tenisi pentru un look sport, ochelari de soare si 2 inele XL.
Pa-pa!

| mayapop a răspuns:

Oana multumescbig grin

| lilboutique a răspuns:

Pai eu la mine in scoala am uniforma dar nu prea se poarta:d. deci ma imbrac cum vreauhappy evident nu in fustite prea scurtelaughing am o fusta-pantalon, nu se observa ca e pantalon, pare doar fustita si e ffff scurta, cu aceea n-as avea curaj sa merg la scoalabig grin

| claudia_5323 a răspuns:

La mine in liceu sunt uniformewinking

poti sa le asortezi cu ce vrei tuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uniformă, parcă am fi scoţieni! crying

Răspuns utilizator avertizat
| Visatoarea a răspuns:

Colanti, bluzita lunga. si pantofi cu toc!

depinde cat de binedispusa ma trezesc!

uneori ma imbrac si mai simplu...mai sportiv!

| ~_~fericire.in.rate~_~ a răspuns:

PhAi... daca e mai frig:blugi ma inchisi la culoarehee heefetele stiu dclaughing. tenisi+o bluzitza funny+un hanorac gri+sacoul in geanta+accesoriile care ma scot din obisnuit:esarfa, cercei, bratari multe si' colorate.
Daca e kld tot blugi inkisi la culoarehee hee... j' un tricou mhai sexos ca a fost ziua lu prt meu azihee heelaughing

| LxN a răspuns:

Uniformarolling on the floor))))

| jucatoru a răspuns:

Salut! pai 1 daca ai uniforma si te obliga sa o porti poti sa conbini : pantaloni de unif. + un tricou misto +sacou... sau: blugi un tricou mai decent dar sa se asorteze cu blugii si sacou... sau pantalon de unif. + tricou
2 daca nu e obligaoriu te duci cum vrei tu imbracat... ai o gramada de posibilitatzi.