| deeadedea2 a întrebat:

Buna vreau sa comand de pe bestial.ro niste tricouri cu trupe dar nu am gasit la girlies si o sa cumpar unisex si nu stiu ce marime sa imi iau..sunt fata am 1, 67 m si 52 de kilograme (nu's nici grasa nici slaba...I'm that normal and dumb girl ) as lua marimea S ca mna sa nu fie larg sa mai intre inca una ca mine in el...help please..kisses :*P.S nu stiu daca categoria e buna

Răspuns Câştigător
| handmade534 a răspuns:

S este marimea potrivita. Dar fi atenta si la materialul tricoului, sa nu fie ceva care intra la apa.

| deeadedea2 explică (pentru handmade534):

Pai scrie ca e 100% bumbac eu zic ca e bun laughing)

| handmade534 a răspuns (pentru deeadedea2):

Da, e ok. Sa-l porti sanatoasa!big grin

| deeadedea2 explică (pentru handmade534):

Mercii :*:*:*:*