| MorticiansDaughter a întrebat:

happy Vreau sa-mi cumpar un tricou cu Andy Biersack si nu stiu de unde. straight face Am incercat mai multe site-uri dar nu am gasit decat pe bestial.ro unul cu trupa, dar eu vreau separat big grin

Please spuneti-mi. : o 3

Răspuns Câştigător
| Dalidah a răspuns:

De ce nu salvezi si printezi tu o poza cu artistu' si pe urma sa mergi la un centru de personalizare tricouri? E mai simplu, il faci cum vrea muschiu' lu' matale si e si ieftin. Parerea mea.
http://www.google.ro/......tp?/search

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

De ce nu-ti imprimi singur un tricou?
Cumperi foaie de transfer de la libraria Diverta, scoti imaginea la imprimanta si faci transfer cu fierul de calcat, foarte incins, pe care il vei tine maxim 25 de secunde.
Dar mai intai sa faci probe pe niste bucati de material textil, acelasi tip cu cel al tricoului.

| lary12 a răspuns:

Cauta pe ebay, eu acolo am gasit.