| anabla12 a întrebat:

Bună, vreau sa cumpar o pereche de adidasi de pe snikerit.ro ce ziceti e legit? Au produse bune? Imi este un pic frica de ce o sa primesc deoarece am dat comanda acum 2 luni de pe zalando de o pereche de air force și un adidas nu era fabricat bine nu puteam sa îl bag în picior deoarece materialul de pe partea stânga din botul adidasului nu era porționat corect.

Vreau sa stiu dacă cei de la snikerit.ro au produse de calitate, mulțumesc!

1 răspuns:
| sammie a răspuns:

Zalando e una iar snikerit e alta. Nu ambele fac adidași la fel.