| Logout a întrebat:

vreau sa dau cadou unei colege o camera foto pana in 4 mil. E pasionata de fotografie dar este in devenire. vreau o camera de inalta calitate. ce imi recomandati? (ps eu am nikon l21 si mi se pare chiar foarte stupid, face niste poze nu prea clare ) funda

Răspuns Câştigător
| Irinna a răspuns:

Ai putea sa iei un aparat :
Fujifilm finepix av100
are 12 mg pixels, 3x zoom si filmarea este hd!
pozele iasa superb cu el si costa 350 lei!
sper ca te-am ajtat

6 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Nikon d3000 daca ai banii pentru o colega e super eu asta i l-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| ProjectJackpot a răspuns:

WOW, pana in partu mil.

NU! Nu-i cumpara o porcarie d-asta (in cazul in care gasesti:)))
Daca e pasionata cumpara-i ceva calumea, gen: http://www.mediagalaxy.ro/catalog/index.jsp?categoryId=53&itemId=29083 (p-asta il am eu si e bun, dar este pe baterii pff.)

Uita-te pe site-ul :mediagalaxy.ro si vei gasi!

Succes!

| dany1219 a răspuns:

Sony cyber shot... o sa fii foarte multumita, iti spun pentru ca am si eu.:D, http://www.compari.ro/aparate-foto-c40/sony/cyber-shot-dsc-s2100-p40389446/

| DanielutzaJD a răspuns:

Nikon si Canon sunt cele mai bunewinking

| Amyo6 a răspuns:

Eu am Kodak. mie mi se pare ca e cea mai buna. da` si Canon si Nikon sunt bune. da` Kodak am impresia ca e 2 mil. sper ca ti-am fost de folos. Fundita?batting eyelashespuppy dog eyes