| Dya1Sweet a întrebat:

Vreau sa fac comanda de lentile de contact! Imi da si picaturi de ochi odata cu ele, sau trebuie sa le cumpar separat?
Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Spre exemplu de pe acest site www.contact-lentile.ro, la fiecare comanda peste 50 lei primesti un cadou la alegere. Pot fi cutii pentru pastrarea lentilelor, solutii pentru intretinere sau picaturi oftalmice. In functie de disponibilitatea pe stoc. Sper sa ti fie de folos informatia!

3 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Separat.

| CamiiBăă a răspuns:

Buna. Eu cred ca o sa ti le dea separat.Depinde de site.winkingFunda? puppy dog eyes

| andtrl a răspuns:

Depinde, inainte de a comanda intreaba "site-ul" in general da, eu cand mi-am comandat am primit si solutie, insa cel mai bine e sa intrebi, banuiesc ca este contact pe acolo!