| Yadzya97 a întrebat:

De unde as putea sa cumpar lentile de contact?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Lentilele de contact se cumpără de la farmacie, dar trebuie reţetă de la medicul oftalmolog. La acesta te trimite medicul de familie.
Când vrei o ocupaţie plăcută pentru timpul liber, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

| videt a răspuns:

Buna! Daca ai o reteta oftalmologica pentru lentile de contact, poti comanda si pe internet! E mai confortabil si mai ieftin! Daca te putem ajuta cu ceva, contacteaza-ne :) www.videt.ro/lentilecontact