| PapNomi a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta Allview 3 conect, si nu stiu ce jocuri/aplicatii pot sa descarc. Ma puteti ajuta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| firstboy a răspuns:

Tot ce e la android market free sau cu bani daca vrei sa dai dar multe sunt free.

Dai funda?

| PapNomi explică (pentru firstboy):

Candy Crush Saga, Pou, Temple Run 2 merg pe tableta? Pentru ca am auzit ca nu merg jocurile mai noi, Multumesc!

| Danzell a răspuns (pentru PapNomi):

Incearca-le trebuie sa mearga. atat timp cat nu este specificat un anumit model de telefon, ca de exemplu cele care au procesor video nVidia Tegra. un exemplu de aplicatie facuta pentru telefoanele cu tegra ar fi Sprinkle.

8 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

-_- alea care iti apar in Google Play cand intri de pe tableta. iti listeaza doar aplicatiile care sunt compatibile...

| PapNomi explică (pentru Danzell):

Multumesc!

| firstboy a răspuns (pentru PapNomi):

Iti multumesc ca ai apreciat raspunsul meu, ca fiind castigator.

| PapNomi explică (pentru firstboy):

Multumesc si eu!

| supermamici a răspuns:

Tot ce apare pe google play. De la ALlview vezi si aceasta tableta cu specificatii foarte bune: http://timez.ro/tableta-allview-alldro-3-speed-t/

| 33stefy21 a răspuns:

Pou