| lolce a întrebat:

Buna!
De Craciun am primit o tableta si vreau sa descarc niste jocuri sau aplicatii, dar nu stiu cum se plateste.
Ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce marcă e tableta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu toate aplicatiile si jocurile se platesc, iar cele care costa la platesti cu cardul

| Latinmoon a răspuns:

Sigur ca da intri la web si vezi unde ai preluare sau descarca aplicatii free dai acolo si alegi ce vrei sa descarci.
Iti poti descarca Canddy Crush, Pou etc.
Craciun fericit! :*

| Tiayth a răspuns:

De pe google play se plateste cu cardul, dar gasesti multe aplicatii grozave gratis

| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

Mai bine iti iei aplicatii sau jocuri gratis!

| CismaruMario a răspuns:

Daca vrei sa-ti ei jocuri sau aplicatii cu banii, vei platii in plus cand platesti abonamentul suma jocului sau aplicatiei.

| Dan202 a răspuns:

Cate odata cand reincarci tableta in acest caz iti i-a credit

| Dey0012 a răspuns:

Buna! de ce nu incerci sa-ti descarci jocurile gratis. sigur tableta ta are programul "manazin play" daca ai wifi atunci o sa poti folosi acel program pentru a descarca orice joc cu mentiunea ca acesta sa fie gratis asta daca nu vrei sa dai niste bani in plus pentru nimic.