| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon.prefer Samsung E250i...adica are bluetouth, camera de 2 Mp, are card de memorie, are ce vrei.as vrea sa stiu daca vine cu Card Incorporat, daca are cablu de date si cel mai imp: E un telefon rezistent? Am auzit ca doar Nokia si Sony Erickson sunt bune...alea imi plac si mie dar mai schimb. Oh si ce ciuloare va place?

Ms

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Eu am un Samsung E250. Si are camera foto VGA (O. 3 Mp), dar face poze foarte bune, are mp3-player, radio fm, Bluetooth, slot card memorie (pana la 2Gb), are functie de Mobile Tracker, Convertor Valutar, Jocuri Java, Calculator, Internet, SMS, MMS, E-mail.

4 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV explică:

@MisterCat: Avea cardul Incorporat sau l'ai cumpara tu? Are cablu de date? E rezistent?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un Samsung Corby ca le are pe toate astea plus tac screen...si e iefin.

| Seena a răspuns:

Sincer imi place Mov...in rest nu stiu nimic depre telefon, sorry straight face