| ECUCI a întrebat:

Vreau sa imi iau si eu un telefon dar nu stiu ce sa alegthinking Gen iphone sau galaxy s... Aveti idei?

Răspuns Câştigător
| Funditsa a răspuns:

Galaxy s

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ia IPhone! mai bun ca el pe piata nu exista!

| problematic a răspuns:

Telefoanele astea sunt de fite. Parerea mea. Eu am un 6300 de 3 ani jumate si sunt foarte multumit de el. Ca sa nu mai zic ca am vorbit pe el peste 600 de ore. happy Important este sa-ti foloseasca telefonul.
1. Daca esti cocalar si vrei doar ca sa te lauzi, iti recomand un Nokia Carbon Art. Cine stie, cunoaste. Telefonul ala este numai numele de el. Iar pretul pe masura. In jur de 4000 de lei. La capacitati este un telefon de clasa medie.
2. Daca nu stii nici macar sa formezi 112 (apelul de urgenta), adica n-ai habar de tehnologie, ia-ti un Nokia 5210. Nu stiu daca se mai fabrica, dar este unul din cele mai rezistente telefoane EVER. Si tine bateria o vesnicie. A. are si busola.
3. Daca folosesti intr-adevar telefonul si vorbesti mult la telefon (afaceri, nu agatat fetite), iti recomand Nokia 6300, Nokia 1100 sau orice alt telefon care tine o perioada mare de timp bateria. Ma refer la convorbire, desigur.
4. Daca il vrei pentru a trimite mailuri, facebook si alte retele sociale, iti recomand Blackberry. Sau Nokia E71.

Numai bine.

| ECUCI explică:

Am uitat sa spun ca vreau sa il folosesc mult pentru net adica sa intru pe facebook, messenger...

| FallenB a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy S, e un smarphone excelent. Iti dau si cateva specificatii : Display Super Amoled, Multitouch, Multitasking, Camera de 5MPX, Inregistrare HD, Radio FM stereo cu RDS, Android 2. 1, upgradable 2. 2 Froyo, Suport Flash Player pentru. YouTube, Tastatura Swipe, Control Touch - Sensitive, memorie mare de 8/16 GB + Card de pana la 32GB, 4" inch display, Accelerometru, TV, Wi-Fi si multe altele.
Daca te intereseaza iPhone 4 gasesti la Germanos cu 2700 lei, Galaxy S fiind 2000 lei tot la Germanos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| cOnTexT a răspuns:

Samsung galaxy S e mai pun cu Iphone 4, e 20 mil (fara abonament) Iphone de 40 laughing plus ca e cam la felwinking! Am si eu e de belea!

| dublud a răspuns:

In primul rand IPhone e doar o fita
Totata lumea tanjeste la iphone pentru ca e iphone
ei bine sa va zic ceva
galaxy s in bate de sterge prafu cu el, ii face in ciuda ciuda la tanti de serviciu.winking
oameni buni iphone e nimic pe langa galaxy s.
treziti-va iphone. ul e doar o fita!

| EvilMo a răspuns:

Iphone merge pe internet si poti sa pui muzica pe el si poti sa pui muzica pe care o ai sa fie ca sonerie.si uite ca am gasit ca costa un din asta 347. 90ron dar doar asta uite ati dau siteu http://www.quickmall.ro/myphone-8870-touch-teo-dualsim-13728.html

| Cineva_7121 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei iphone. Este un telefon foarte bun. Iti poti lua un iphone 3g si iti ajunge.