| Szabii a întrebat:

iPhone 4 vs Galaxy S II?
Vreau sa imi cumpar telefon, si nu stiu ce sa iau.
iPhone 4 sau Galaxy S II?
Niste idei? Si daca da, de ce x si de ce nu y, sau invers.

5 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

S2. Are mai mult RAM (1GB), are Android si camera de 8MP cu Blitz.

| Varsson a răspuns:

S2. de ce? Are 1 gb ram, iphone 4 are 512. Are procesor mai bun, se misca mai repede si sistemul de operare Android, dupa parerea mea e mai bun.

| M4riusT a răspuns:

S2 mai bun. Ram mai multi, Display ul mai mare, camara mai mare 8 mp - iphone de 5 mp, procesorul mai bun si multe altele.

| user123456789 a răspuns:

S II, cateva dintre argumente le ai mai sus.

| SaraAndreea21 a răspuns:

Mai bine ia IPhone 4, fiindca Galaxy S II e vechi, desing-ul lui nu imi prea place si IPhone 4 merge foarte bine, are aplicatii mai frumoase gratis si e mai nou......am IPhone 4 si stiu ...nu face erori si e foarte rezistent! (Parerea mea)