| aqodneuskwmeuxbsb a întrebat:

Buna, vreau sa imi iau un telefon dar nu stiu de care, ma gandeam la iphone 7 plus.am auzit ca bateria ste slaba la iphone, imi poate zice cineva care detine unul daca ajunge pentru o zi intreaga de folosinta. Sunt dependent de telefon si-mi trebuie ceva care sa tina

2 răspunsuri:
| Dede_Chimz_1996 a răspuns:

Pai, având in vedere ca ai precizat ca esti dependent de el, înseamnă ca stai in exces. Iar sa știi ca dacă îl butonezi încontinuu nici un telefon nu o sa te tina așa mult bateria.

| ellutza a răspuns:

Eu am un Samsung s6edge nou din magazin si il folosesc mediu spre putin si tine bateria doar pana seara. Il urasc ca am dat foarte multi bani pe el si chiar nu merita